آپلود عکس  و آپلود فایل بصورت دائمی و رایگان

قوانین


فایل هایی که حق آپلود در آپلود سنتر را ندارند :


- آپلود عکس و فایل با موضوعات سیاسی
- فایل با نام های رکيک و نامناسب
- فایلهایی که با مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران مخالف باشند
- فایلهایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند
- فایلهایی که امنیت سرور را به خطر اندازد
مشخصا فایل هایی از گروه فایل های بالا بدون اطلاع کاربران در صورت مشاهده به سرعت حذف می شوند.

لطفا در آپلود فایل های خود به نکات زیر توجه فرمایید :


- سایت uploadbag.com هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای فایل های آپلود شده ندارد و تمامی عواقب بوجود آمده متوجه آپلود کننده فایل می باشد.
- لطفا از آپلود عکس و فیلم و هرگونه فایل های خانوادگی و شخصی خودداری فرمایید.در صورت استفاده سوء ازاین فایل ها توسط دیگران سایت uploadbag.com هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
- مدیریت میتواند در هر زمان قوانین مربوط به کاربران سایت و خط مشی های مربوط به فایلهای سایت را تغییر دهد و یا ایجاد کند و شما کاربران عزیز که از امکانات این وبسایت استفاده می کنید موظف به چک کردن مکرر صفحه قوانین می باشید.
- سایت www.uploadbag.com در قبال آسیب دیدن یا حذف فایلهای شما بواسطه مشکلات احتمالی مانند مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری سرور به هیچ عنوان پاسخگو نمیباشد.

نگهداری فایلها

برای کسانی که پلن خریداری کرده اند چنانچه حداکثر ۲ هفته از اتمام زمان پلن آنها گذشته باشد و پلن خود رو تمدید نکرده باشند فایل هایشان حذف خواهد شد .نگهداری تمامی فایل ها برای اعضای سایت(که پلنی خریداری نکرده اند و حجم اکانت آنها کمتر از ۲ گیگابایت می باشد) بصورت دایمی می باشد و برای کسانی که عضو نیستند فایلهایشان 1 ماه بعد از آخرین دانلود از‌ آن حذف می شود.